TeamViewer

TeamViewer – hepsi bir arada çözüm
internet üzerinden bilgisayarlara erişim için

TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz. 100.000.000 kullanıcının neden TeamViewer kullandığını kendiniz görün.

Uzaktan bakım / destek

TeamViewer ile herhangi bir bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi kontrol edebilirsiniz - güvenlik duvarlarının arkasından bile.
Muhatabınız sadece küçük bir program çalıştırmalıdır; bu program için kuruluma veya yönetici yetkilerine gerek yoktur.

Toplantılar / Sunumlar

Ekip çalışması, sunumlar ve satış - bir resim binlerce kelimeden daha fazlasını ifade eder.
TeamViewer ile ekranınızı internet üzerinden diğer kişilerle paylaşabilirsiniz, güvenlik duvarlarının arkasından bile - birlikte dokümanlar üzerinde çalışmak için ideal çözüm.

Uzaktan erişim / Uzak ofis

Tüm bilgisayarlarınıza ve sunucularınıza uzaktan erişim - 7 gün 24 saat.
Yoldayken ofisteki bilgisayarınıza erişmek mi istiyorsunuz? Müşterilerinizin gözetimsiz sunucularına erişmek mi istiyorsunuz? Sorun yok - TeamViewer ile tüm ana bilgisayar kurulumları ücretsiz.

AŞAMA 1:

Bağlantı kurulumunda, karşıdaki kişinin bilgisayarını uzaktan kontrol etmeyi isteyip istemediğinizin, ekranınızı sunmak isteyip istemediğinizin veya sadece dosya aktarımı mı yapmak istediğinizin kararını veriniz. Tüm TeamViewer sürümleri genelde tüm bu imkanlara sahiptir!

TeamViewer'dan daha mı kolay? Pek mümkün değil!

AŞAMA 2:

Gruplanabilir kişi listesi çok hızlı bir ekip çalışmasına olanak tanır. TeamViewer kişi listesinde her zaman hangi kişinin o an için ulaşılabilir olduğunu görebilir, bir fare tıklaması ile bağlanabilirsiniz.

Kişi listesi merkezi olarak ve sunucu tarafında kayda alınmaktadır. TeamViewer bulunan her yerde, giriş yaptıktan sonra kişisel listeniz karşınıza çıkar.

AŞAMA 3:Tüm TeamViewer sürümleri tam klasör ve dizin yapılarının aktarılabileceği geniş kapsamlı bir dosya aktarımı içerir. Hız optimizasyonu için tüm dosyalar aktarımdan önce otomatik olarak sıkıştırılır.

AŞAMA 4:

Programın isteklerinize en iyi şekilde cevap verebilmesi için TeamViewer birçok seçenek sunmaktadır.

Bir bağlantıda kaliteyi mi yoksa hızı mı tercih ettiğine karar verebilir, yeni kişiler için kendiniz davetiye oluşturabilirsiniz vs., vs, vs...

TeamViewer QuickSupport (müşteri modülü)

AŞAMA 5:

TeamViewer kullanmak için müşterilerinizin kuruluma veya yönetici yetkilerine ihtiyaçları yoktur. Küçük bir QuickSupport modülünü başlatır ve devam edersiniz.

TeamViewer QuickSupport hızlı ve kolay bir şekilde logonuz ve selamlama metninizle şekillendirilebilir!

 

TeamViewer Host (uzaktaki bilgisayarlara 7/24 erişim) AŞAMA 6:

Gözetimsiz bilgisayarlara da TeamViewer ile sorunsuz bir erişim mümkündür: Ana modül, sistem servisi olarak çalışmakta ve oturum açma / oturum kapatma ve uzaktan yeniden başlatma gibi işlevler de dahil olmak üzere sunuculara ve evdeki kendi bilgisayarınıza veya başka herhangi bir sisteme erişimi sağlamaktadır.

Ayrıca diğer çoğu sunucudan farklı olarak TeamViewer’da kurulumu yapılmış ana sistemler için ekstra masraf gerekmez, sadece destek lisansını satın alarak bununla sınırsız sayıda ana sistem kurabilirsiniz!

TeamViewer Web Connector (tarayıcı temelli uzaktan erişim)

AŞAMA 7:  TeamViewer Web Connector uzaktaki bilgisayarları herhangi bir yerden rahatlıkla yönetebilmek için en uygun seçenektir. Web Connector salt HTML ve Flash 9’dan meydana geldiği için, ActiveX veya Java kurulumunun olanaksız olduğu güvenlik tehlikesi taşıyan ortamlarda da kullanılması bir çözüm oluşturur.

TeamViewer Manager

AŞAMA 8: TeamViewer Manager, karşınızdakilerin ve irtibat halinde olduğunuz kişilerin kolayca yönetilmesi için ek bir araçtır ve örneğin parolaları ve diğer bilgileri bir veri tabanında saklar.

TeamViewer Manager sadece Premium lisanslarla kullanılabilir.


AŞAMA 9:  Kapsamlı protokol ve değerlendirme imkanlarıyla TeamViewer Manager, örneğin faturalama işleri gibi birçok işi kolaylaştırır.

 
TeamViewer Broşürü

PDF formatındaki broşürümüzde ürün hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz

TeamViewer Broşürü

 

http://hotfile.com/dl/78460091/26422f0/TeamViewer.exe.html

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !